ASK & Partners

St. Marie gate 112, 1702 Sarpsborg

ASK & Partners er din lokale eiendomsmegler i Sarpsborg. Vi har bred erfaring med eiendomsmegling i området. Vi hjelper deg med å selge bolig og kjøpe bolig i Sarpsborg og Østfold. Klikk på eiendommer for å se hvilke boliger vi har til salgs i Sarpsborg og Østfold - eller be om verdivurdering av din bolig.

8
ANSATTE

Meglerkoordinator
Emilie Marian Stene

917 52 458

Stene@gpartners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmeglerfullmektig
Emilie Andersen

917 33 855

emilie@gpartners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler
Monica Aronsen

928 06 399

monica@gpartners.no

VERDIVURDERING
Medhjelper / Trainee
Pia Madelen Andersen

482 20 273

pia@gpartners.no

VERDIVURDERING
Fagansvarlig / Eiendomsmegler / Partner
Heine Kristoffer Aas

951 29 058

heine@gpartners.no

VERDIVURDERING
Salgsleder / Eiendomsmegler / Partner
Sondre Lien

459 19 579

sondre@gpartners.no

VERDIVURDERING
Meglerkoordinator
Elin Olsen Prestegaard

986 66 636

elin.prestegaard@gpartners.no

VERDIVURDERING
Daglig leder / Eiendomsmegler / Partner
Jonas Nikolai Grimsøen

412 68 891

jonas.nikolai.grimsoen@gpartners.no

VERDIVURDERING

44
EIENDOMMER

LA OSS TA JOBBEN FOR DEG

Går du med planer om å selge - ta kontakt med en av våre meglere for en uforpliktende prat.

Bestill verdivurdering