Lokalmegleren & Partners, Trondheim

Skippergata 14, 7042 Trondheim

12
ANSATTE

Eiendomsmegler Nybygg
Tom Erik Thorsø

930 36 369

tet@partners.no

VERDIVURDERING
Daglig leder / Eiendomsmegler
Christer Horgen

995 94 893

christer.horgen@partners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmeglerfullmektig
Milla Nicolaisen

977 45 734

milla.nicolaisen@partners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler
Thomas Nordeide Dyrstad

936 44 799

thomas.dyrstad@partners.no

VERDIVURDERING
Fagansvarlig MNEF
Hanne Lyslo

454 23 254

hanne.lyslo@partners.no

VERDIVURDERING
Fagansvarlig / Eiendomsmegler
Silje Leikvold

414 54 746

silje.leikvold@partners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler
Aleksander Buvarp

971 48 336

aleksander.buvarp@partners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler
Sindre Husby Rosø

975 00 880

sindre.husby.roso@partners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler
Jonas Sønnesyn

975 16 102

jonas.sonnesyn@partners.no

VERDIVURDERING

62
EIENDOMMER

LA OSS TA JOBBEN FOR DEG

Går du med planer om å selge - ta kontakt med en av våre meglere for en uforpliktende prat.

Bestill verdivurdering