Gjør boligjakten enklere med vår boligvarsling. Legg inn dine ønsker – vi sier fra så snart en eiendom som matcher dine kriterier legges ut for salg. Raskt, enkelt og helt gratis.
Totalt bruksareal: 60,0 m²
I tillegg kommer TBA (terrasse-/balkongareal): 9,0 m²
BRA-i: Internt bruksareal. BRA-e: Eksternt bruksareal. Dersom dette arealet befinner seg i sameie, borettslag, aksjesalg e.l. vil normalt sett disse arealene ikke være eid av boligen, de er kun disponert på salgstidspunktet. Arealet kan f. eks. omrokeres av styret i ettertid. BRA-b: Innglasset balkong. GUA: Gulvareal. ALH: Areal med lav himlingshøyde.
Se vedlagte tilstandsrapport for nærmere beskrivelse av arealene. Arealene er oppmålt av bygningssakkyndig og ikke kontrollert/oppmålt av eiendomsmegler. Arealene er oppgitt iht NS 3940 Areal- og volumberegninger av bygninger.
Velkommen til denne flotte 3-roms leiligheten på første rekke i Støverveien 55C!
Opp til 2. etasje ankommer du denne ivaretatte og attraktive 3-roms leiligheten. Med flott 1-stavs laminat på gulvet, nytt kjøkken i 2021 og tidsriktig utstråling, møter du en bolig med gjennomgående fin standard. Den praktiske utformingen av leiligheten gir gode muligheter for møblering og skaper en luftig atmosfære. De sørvendte stuevinduene sikrer en vakker utsikt mot Børvasstindan. Like ved inngangsdøren har du også utebod.
Like forbi Mørkved har du den populære beliggenheten Støver. Her kan du nyte rolige omgivelser, samtidig som du har gangavstand til butikk, kollektivtrasnport, skole, barnehage, Nord Universitet, PHS og ikke minst.. flott natur både sommer og vinter!
Velkommen til populære Støver! En mangfoldig beliggenhet som passer alle, enten du er ung eller eldre.
Når du ankommer Støver møter du et relativt nytt boligfelt omringet av pen natur og korte avstander til gode tilbud og muligheter. Nærmeste dagligvarebutikk er Extra Støver som ligger knapt 400 meter fra eiendommen. I tillegg er det kort vei til Rema1000. Med en bil tur på bare 5 min kommer du til det nye Hunstadsenteret med en rekke forretninger, og i samme område har du nye Mørkved handelspark med Obs Bygg, Kiwi og mer. Ønsker du heller å handle på CityNord - Nordlands største kjøpesenter, tar det ca. 10 min med bil. Sentrum nås på et lite kvarter.
Området har et godt busstilbud og nærmeste holdeplass er Støver som ligger ca. 200 meter fra boligen. Ved å benytte bil tar det ca. 5 min til Nord universitet og Politihøgskolen, 10 min til Alstad, 15 min til Bodø sentrum, 15 min til Bodø lufthavn, samt ca. 10 min til Tverlandet.
Fra eiendommen er det kort avstand til Mørkvedmarka barneskole og Hunstad ungdomsskole. Det finnes flere videregående skoler i nærliggende områder, samt et godt utvalg av barnehager.
For den treningsglade har du gode tilbud på treningssenter gjennom Feel24 Mørkved og Family Sports Club Mørkved. Alternative treningsformer har du også et mangfold av gjennom Mørkvedbadet svømmehall, Mørkvedhallen klatresenter og JustPadel Alstad. Hvis ikke har du naturen nær, med fine turstier gjennom flott nordnorsk natur like ved leiligheten. I tillegg har du en fantastisk sti i retning mot Soløyvannet langs en beroligende elv populert av ender!
En hverdag i Støverveien 55C er avslappende, tilrettelagt og behagelig. Med korte avstander til det aller meste, kan nyte tiden din og bruke den på det du liker aller mest. Med en beliggenhet som tilbyr et såpass fleksibelt tilbud på alt fra butikk til natur, er dette en beliggenhet som passer de fleste!
Velkommen til hyggelig visning!
Se vedlagte nabolagsprofil i prospektet for ytterligere informasjon om nærområdet.
Boligen har et bruksareal på 60 kvadratmeter.
Av innhold i andre etasje følger entré, stue med åpen kjøkkenløsning, bad og 2 soverom. Leiligheten har også en ekstern bod på 5 kvadratmeter.
Spent ankommer du Støver og en av områdets beste beliggenheter. Leilighetsbygget ligger på første rekke med klar sikt mot Børvasstindan og flott natur. Leilighetens ligger også utmerket plassert i bygget med en retning mot sør og nord.
Entre
Ytterdøren trekkes sakte opp og avslører en romslig og innbydende entre med gode muligheter for møblering. Utformingen gjør at du behagelig kan slå ut vingespennet uten at det føles trangt. Det moderne inntrykket treffer deg fra første stund, med et lekkert 1-stavs gulv i tidsriktig farge. En flott start før du føres videre til leilighetens resterende rom.
Stue
Du går videre inn i boligen og møter den åpne stue/kjøkken løsningen. De store flotte vindusflatene rettet mot en fantastisk utsikt fanger oppmerksomheten din med en gang. Ikke bare bidrar vinduene med utsikt, men de tillater rikelig med naturlig sollys å fylle rommet. Dette kombineres med en moderne utstråling med slette vegger, 1-stavs gulv og fine finisher. Den åpne løsningen mot kjøkkenet skaper en herlig og luftig romfølelse, mens den likevel ivaretar naturlige seksjoner for møblering. Tidsriktige farger kler veggene og skaper et godt helhetsinntrykk. Fra stuen har du også adgang til sørvendt altan.
Kjøkken
Med behagelig åpenhet mot stuen, finner du kjøkkenet. Her biter du merke i et nytt og attraktivt kjøkken fra Epoq med integrerte hvitevarer og plass til kjøleskap. Kjøkkenet ble byttet i 2021. En vakker kombinasjon av innredning og benkeplate skaper et stilrent preg. Rikelig utbygd med over- og underskap for oppbevaring. I tillegg har du godt med disponibelt benkeareal til kokkeleringen. Underlimt vask er prikken over i'en for et delikat og detaljerikt kjøkken, samtidig som det gjør rengjøringen enkel!
Bad
Leilighetens flislagte bad ligger i praktisk nærhet til begge soverommene, som skaper en naturlig flyt både morgen og kveld. Baderommet har et tidløst og stilrent preg med nøytrale fliser på både vegg og gulv. En romslig og passende baderomsinnredning gir godt med lagringsplass. Rommet er utstyrt med toalett, servant, dusjhjørne, varmtvannsbereder og opplegg for vaskemaskin.
Soverom
De to soverommene ligger vegg i vegg med adkomst fra gangen. Hovedsoverommet er av god størrelse med store fine vindusflater og utgang til nordvendt altan. Dermed har du god plass til møblering med dobbeltseng, nattbord og skapinnredning! Rommet gir et moderne og avslappende inntrykk.
Soverom nr. 2 har også god størrelse og fungerer utmerket som gjesterom, barnerom eller til og med kontor.
Altaner
Leilighetens fordelaktige plassering i bygget gjør at den byr på både en sørvendt og en nordvendt altan. Dette skaper gode solforhold og gir muligheten for å flytte seg etter solen! Begge altanene har godt størrelse og rommer enkelt en god grill og pene utemøbler. Alt tilrettelagt for å nyte solen når den melder seg.
Utebod
Rett til høyre for ytterdøren har du en gunstig utebod som gir godt med ekstra lagringsplass!
Se vedlagt nabolagsprofil for kart og oversikt over adkomst. Det vil bli skiltet med &Partners-skilt ved fellesvisning.
Fast parkering like utenfor bygget, samt at borettslaget disponerer 5 gjesteplasser over veien.
Selger har kommentert på følgende spørsmål i egenerklæringsskjema som er en del av salgsoppgaven:
Kjenner du til om det har vært utført arbeider på terrasse/garasje/tak/fasade?
Ja, kun av faglært: Bytte bæring terrasser, vedlikehold av tak 2021
Se hele egenerklæringen fra selger som vedlegg i salgsoppgave.
OPPSUMMERING TILSTANDSRAPPORT
Tilstandsgrad (TG) tilsier hvilken tilstand objektet har i forhold til et definert referansenivå. For nærmere forklaring av tilstandsgrader se i tilstandsrapporten.
Her kommer en oppsummering av TG i tilstandsrapporten:
Følgende forhold har fått tilstandsgrad 2:
(Bad Membran, tettesjiktet og sluk)
TG2 gis grunnet store deler av forventet levetid er oppbrukt, gjenværende brukstid er usikkert og tiltak over tid må regnes med.
(Varmtvannsbereder)
TG2 gis da store deler av forventet brukstid er og overgått, gjenværende brukstid er dermed usikkert og tiltak med utskiftning kan bli aktuelt over tid.
Se vedlagt boligsalgsrapport avholdt 11.06.24, hvor ovennevnte opplysninger er hentet fra, for nærmere teknisk beskrivelse av eiendommen.
Se vedlagt tilstandsrapport for ytterligere opplysninger.
Boligen er oppført med støpt plate mot stein/grusfylling, drenering med knotteplast. Bindingsverk av tre montert i moduler, kledd med plater og bordkledning. Pulttak tekket med banebelegg eller lignende.
Denne tomten er eiet.
1455,00 kvm.
Ferdigattest datert 04.09.2008. Ferdigattest gjelder for boligblokk.
Boligen er oppvarmet med Varmekabler i entre og på bad. For øvrig elektrisk oppvarming.
Energikarakter: D - Rød
Prisantydning kr 2 290 000,-
Andel fellesgjeld kr 742 801,-
I tillegg til prisantydning og ev. fellesgjeld, påløper følgende omkostninger:
9 950,00,- (Boligkjøperpakke - andel/aksje/eierseksjon (Valgfri))
545,00,- (Tingl.gebyr BRL-skjøte)
545,00,- (Tingl.gebyr pantedokument BRL )
_______________________________________________________
Totalpris inkl. omkostninger og fellesgjeld kr 3 043 841,-
Det ovenstående forutsetter at eiendommen selges til prisantydning og at det kun tinglyses ett pantedokument. Av denne summen utgjør kr. 742 801,- andel fellesgjeld som vil følge andelen, men som ikke skal innbetales med oppgjøret. Det tas forbehold om endringer i offentlige gebyr.
Kr. 8 246,- pr. mnd.
Fellesutgifter fordeles på følgende poster:
styrehonorar, revisjon, forretningsførsel, kommunale avgifter og eiendomskatt, renovasjon, brøyting, forsikring, vedlikeholdsavsetning, Altibox Fiberaksess.
Fellesutgifter fastsettes av styret, normalt for ett år i gangen. Ved behov kan styret øke fellesutgiftene. Opplysninger om fellesutgifter er gitt av forretningsfører ved utarbeidelse av denne salgsoppgaven, fellesutgiftene kan derfor være endret uten at eiendomsmegler har fått melding om dette.
Kommunale avgifter er inkludert i andel fellesutgifter.
Andel fellesgjeld er kr. 742 801,- pr. 10.05.2024.
Selskapets totale gjeld er kr.
12 190 042,- pr. 10.05.2024.
Bank: Sparebank 1
Lånenummer: 4540.88.56756
Nominell rente (flyt): 5,69 %
Innfrielsesår: 2046
Lånetype: Annuitet
Antall terminer pr år: 12
Saldo pr 01.01.2025: kr 11 667 507
Andel av saldo kr 716 071
IN-ordning: Nei
Dersom kommunen har innført eiendomsskatt så baseres denne på markedsverdien minus bunnfradrag multiplisert med den promillesats som til enhver tid gjelder for den enkelte kommune (p.t 2-7 promille). Spørsmål om eiendomsskatt rettes til kommunen.
Iht. opplysninger gitt av forretningsfører, tilbyr ikke borettslaget individuell nedbetaling av andel fellesgjeld (IN-ordning).
Primær formuesverdi kr. 797 817,00.
Gjeldende for ligningsåret 2023.
Støver b 11 borettslag, Orgnr: 990 729 212
Forretningsfører: Solibo AS.
Det er ikke vedtektsbestemt forkjøpsrett.
Eiendommen er forsikret i Fremtind Forsikring AS med polisenr. 16433290.
Årsregnskapet for forrige periode (2023) viser:
Driftsinntekter kr. 1.411.748,-
Driftskostnader kr. 567.032,-
Årsresultat kr. 384.222,-
Disponible midler for boligselskapet utgjør kr. 489.656,- per 31.12.23.
For nærmere detaljer vises det til spesifikasjoner i regnskap og noter.
Bare fysiske personer (enkeltpersoner) kan være andelseiere i borettslaget. Ingen fysiske personer kan eie mer enn en andel.
- En andelseier har rett til å overdra sin andel, men erververen må godkjennes av borettslaget for at ervervet skal bli gyldig overfor borettslaget.
- Bare personer som bor eller skal bo i boligen kan bli sameier i andel.
- Andelseieren kan ikke benytte boligen til annet enn boligformål uten styrets samtykke.
- Andelseieren kan ikke uten samtykke fra styret overlate bruken av boligen til andre.
- Utleie må godkjennes av styret og gis kun på gitte vilkår iht. vedtektene.
Det vises for øvrig til bestemmelser i vedtekter og husordensregler som er vedlagt salgsoppgaven.
Om du vurderer å legge inn bud, så sett deg inn i vedtekter, husordensregler, regnskap, budsjett og årsberetning.
Dyrehold er tillatt dersom dyreholdet ikke er til ulempe for de øvrige brukerne av eiendommen.
Området er regulert til boligformål ihht Støver Øst Fase 1. Reguleringsbestemmelser, kommunens arealdelplan og reg.kart, situasjonskart, målebrev etc. kan fås ved henvendelse til megler. Vi oppfordrer interessenter til å gjøre seg kjent med disse.
Eiendommen er tilknyttet offentlig vei, vann og avløp via private stikkledninger/anlegg.
Foruten om andel fellesgjeld, overdras andelen fri for pengeheftelser. Kommunen har lovbestemt legalpant i sameiets eiendom som sikkerhet for betaling av kommunale gebyr. Iht. burettslagslova § 5-20 har borettslaget legalpant for forfalte felleskostnader og andre krav. Pantet er begrenset til 2G per bruksenhet.
For servitutter eldre enn fradelingsdato og eventuelle arealoppføringer som kan ha betydning for denne matrikkelenhet henvises det til avgivereiendommen. Ta kontakt med megler for mer informasjon.
Følgende tilbehør medfølger handelen:
(spesifiser særlig om hvitevarer, lamper, fastmonterte hyller.)
I salgsoppgaven finner du NEF sin standardliste «Oversikt over løsøre og tilbehør». Listen gjelder med mindre annet er særskilt oppgitt i salgsoppgaven. Dersom noe som står på listen ikke finnes på eiendommen, følger det heller ikke med. Med mindre annet er opplyst, medfølger integrerte hvitevarer på kjøkken. Alt løsøre og utstyr som medfølger overdras uten garantier, utover eventuell gjenværende leverandørgaranti. Kjøper må påregne at det kan være hull og merker etter innredning eller utstyr som ikke følger med.
Overtagelse skjer etter nærmere avtale og avtales normalt senest i forbindelse med budaksept. Vennligst oppgi ønsket overtagelsesdato i bud.
Salgsoppgaven er basert på selgers opplysninger gitt til bygningssakkyndig, eiendomsmegler og opplysninger innhentet fra kommunen, evt. forretningsfører og andre tilgjengelige kilder. Interessenter oppfordres til å undersøke eiendommen godt, gjerne sammen med sakkyndig, og til å lese gjennom fullstendig salgsoppgave med vedlegg før bud inngis. Det er ikke kontrollert om tomtegrensene stemmer med de grenser/gjerde som fysisk er satt. Det kan være avvik fra dagens rombruk/rombenevnelse i forhold til det opprinnelige byggemeldte/godkjente. Salgsoppgaven er lest og godkjent av selger.
Selger har tegnet boligselgerforsikring.
Kjøper har anledning til å tegne Boligkjøperforsikring. Det er en rettshjelpsforsikring som gir trygghet og profesjonell juridisk hjelp dersom det oppdages uventede feil eller mangler ved boligen de neste fem årene.
Boligkjøperforsikring tegnes senest på kontraktsmøtet.
Vi oppfordrer alle til å lese Forbrukerinformasjon om budgivning før bud inngis. Alle bud og budforhøyelser skal inngis skriftlig til megler. I tillegg er megler pålagt å innhente gyldig legitimasjon og signatur fra budgiver før bud kan formidles til selger. Det informeres om at det ikke er angrerett ved kjøp av eiendom og ved aksept av bud er bindende avtale mellom selger og kjøper inngått.
Kravet til legitimasjon og signatur er oppfylt for budgivere som benytter Bank-ID og vi oppfordrer derfor alle til å gi bud elektronisk ved å benytte GI BUD knappen på eiendommens hjemmeside. Eventuelle forhøyelser kan sendes ved å svare direkte på mottatt sms fra meglers system. Alle budforhøyelser skal bekreftes av megler.
For at budene skal kunne bli behandlet og videreformidlet skriftlig til alle involverte parter, må alle bud ha en tilstrekkelig lang akseptfrist, jf. Eiendomsmeglingsloven § 6-8 (3). Selger må også skriftlig akseptere budet før aksept kan formidles til budgiver. Akseptfrist på alle bud skal være minimum 30 minutter, og budforhøyelser må skje i god tid før fristens utløp. Bud som ikke er skriftlig, eller som har kortere akseptfrist enn til kl. 12.00 dagen etter siste annonserte visning, vil ikke bli formidlet til selger.
Eiendomsmegler har ikke lov til å formidle hemmelige bud eller bud med forbehold som hindrer megler i å formidle budet til andre enn selger, jf eml 6-8 (3). Slike bud vil derfor ikke bli formidlet til selger.
Eiendomsmegler er iht eml § 6-8(6) pålagt å gjennomføre kontroll av budgivernes finansiering. Dersom det ikke er mulig for megler å gjennomføre dette før aksept av bud plikter megler å advare selger om risiko knyttet til dette.
Selger står fritt til å akseptere eller forkaste et hvert bud og er således ikke forpliktet til å akseptere det høyeste budet på eiendommen. Etter at eiendommen er solgt vil kjøper og selger få tilsendt budjournal. Øvrige budgivere kan få utlevert kopi av budjournalen i anonymisert form.
Det gjøres oppmerksom på at budgiver også vil være den som vil stå som kjøper av eiendommen. Dersom man etter at bud er akseptert ønsker å endre hvem som skal stå som eier, forutsetter dette at selger godkjenner en slik endring. Alle involverte parter skal signere kjøpekontrakt og er solidarisk ansvarlig for kjøpet frem til oppgjør er gjennomført. For seksjon/andel/akjse-bolig vil forretningsfører normalt kreve ekstra eierskiftegebyr dersom de har mottatt eierskiftemelding og det i ettertid skal legges til/endre kjøper. Eierskiftemelding sendes normalt fra megler til forretningsfører samme dag som budaksept.
Eiendomsmeglingsforetak plikter etter lov om hvitvasking å gjennomføre kontrollhandlinger knyttet til kjøper og selgers identitet og forhold knyttet til gjennomføringen av handelen. Dette omfatter også opplysninger om kundeforholdets formål og tilsikrede art. For kjøper må kontroll av legitimasjon skje senest ved inngåelse av kontrakt. Signering med bankID er regnet som gyldig legitimasjonskontroll. Ved oppdrag hvor juridiske personer (selskap) er part må eiendomsmegler også gjennomføre kontroll av hvilke fysiske personer som kontrollerer selskapet (reelle rettighetshavere). Dersom megler ikke klarer å gjennomføre pålagte kundetiltak må megler avvise kunden og oppdraget. Megler har også plikt å melde forhold som ikke er avklart og fremstår som mistenkelige til Økokrim. Megler kan også i enkelte tilfeller ha plikt til å stanse gjennomføringen av handelen.
Eiendomsmegler plikter å gjennomføre undersøkelser av kjøpers egenkapital og eventuelt andre forhold knyttet til kjøper. Den delen av kjøpesummen som er egenkapital skal innbetales fra kjøpers konto i norsk finansinstitusjon.
Eiendommen skal overleveres kjøper i tråd med det som er avtalt. Det er viktig at kjøper setter seg grundig inn i alle salgsdokumentene, herunder salgsoppgave, tilstandsrapport og selgers egenerklæring. Kjøper anses kjent med forhold som er tydelig beskrevet i salgsdokumentene. Forhold som er beskrevet i salgsdokumentene kan ikke påberopes som mangler. Dette gjelder uavhengig av om kjøper har lest dokumentene. Alle interessenter oppfordres til å undersøke eiendommen nøye, gjerne sammen med fagkyndig før bud inngis. Kjøper som velger å kjøpe usett kan ikke gjøre gjeldende som mangel noe han burde blitt kjent med ved undersøkelsen.
Dersom det er behov for avklaringer, anbefaler vi at kjøper rådfører seg med eiendomsmegler eller en bygningssakyndig før det legges inn bud.
Hvis eiendommen ikke er i samsvar med det kjøperen må kunne forvente ut ifra alder, type og synlig tilstand, kan det være en mangel. Det samme gjelder hvis det er holdt tilbake eller gitt uriktige opplysninger om eiendommen og dette har virket inn på avtalen. En bolig som har blitt brukt i en viss tid, har vanligvis blitt utsatt for slitasje og skader kan ha oppstått. Slik bruksslitasje må kjøper regne med, og det kan avdekkes enkelte forhold etter overtakelse som nødvendiggjør utbedringer. Normal slitasje og skader som nødvendiggjør utbedring, er innenfor hva kjøper må forvente og vil ikke utgjøre en mangel.
Boligen kan ha en mangel dersom det er avvik mellom opplyst og faktisk areal, forutsatt at avviket er på 2% eller mer og minimum 1 kvm.
Ved beregning av et eventuelt prisavslag eller erstatning må kjøper selv dekke tap/kostnader opptil et beløp på kr 10 000 (egenandel).
Dersom kjøper ikke er forbruker selges eiendommen «som den er», og selgers ansvar er da begrenset jf. avhl. § 3-9, 2. pktm. Informasjon om kjøpers undersøkelsesplikt, herunder oppfordringen om å undersøke eiendommen nøye, gjelder også for kjøpere som ikke anses som forbrukere.
Eiendomsmegler sin standardkontrakt inneholder bl.a. bestemmelser om at dersom det foreligger vesentlig mislighold, har selger rett til å heve etter 30 dager fra avtalt betalingstid. Kjøper aksepterer dette som bindende for seg.
Det forutsettes at hjemmel til eiendommen overføres til kjøper. Dersom dette ikke er ønskelig må det tas forbehold i budet.
Kun fysiske personer kan være kjøper/borettshavere. Ingen kan eie mer enn en andel. Borettslagets vedtekter kan forutsette at kjøper blir godkjent av styret som ny eier.
Borettslagsmodellen innebærer at borettslaget eier eiendommen, mens andelseierne eier andeler i borettslaget som gir andelseier borett til en bestemt bolig. Andelseierne har ikke personlig ansvar for selskapets fellesgjeld, men boligselskapets løpende utgifter må dekkes av andelshaverne. Manglende innbetaling av fellesutgiftene som følge av andre andelshaveres mislighold, eller der boligselskapet sitter på fraflyttede og usolgte andeler, må dekkes av de øvrige andelseierne.
Frivillig salg av fast eiendom reguleres av Lov om avhending av fast eiendom av 3. juli 1992 nr. 93.
Vedlagt i salgsoppgaven følger egenerklæring selger, tilstandsrapport, kommunale opplysninger (f. eks reguleringskart med bestemmelser), informasjon fra forretningsfører (gjelder kun sameie, borettslag og aksjelag), energiattest mm. Alle interessenter forutsettes å ha satt seg inn i salgsoppgave med vedlegg før bud inngis. Ta gjerne kontakt med megler dersom du ønsker utlevert dine egne kopier av dokumentene.
Det gjøres oppmerksom på at Advanti & Partners Bodø sine standard kjøpekontrakter blir benyttet i handelen, dersom det ikke avtales noe annet før handel har kommet i stand.
Vi bistår mer enn gjerne med kontakt med ulike banker, men vi har ingen fast bankforbindelse da vi mener at vilkårene i ulike finansinstitusjoner varierer fra kundegruppe til kundegruppe. Vi kan således ikke anbefale en bestemt bank, men hjelper mer enn gjerne med å finne den banken som tilbyr deg best vilkår.
Det gjøres oppmerksom på at foretaket behandler personopplysninger og all behandling skjer iht. personvernregelverket. Meglerforetaket behandler kun personopplysninger som er nødvendig for å gjennomføre oppdraget. Det gjøres oppmerksom på at vi deler dine personopplysninger med offentlige myndigheter i den utstrekning det er nødvendig og med virksomheter som tilbyr tjenester for gjennomføring av oppdraget. For mer informasjon se personvernerklæring på www.partners.no.
Eiendommens adresse er Støverveien 55 C.
Matrikkel tilhørende eiendommen: gnr. 55, bnr. 115, andelsnr. 9 i Støver b 11 borettslag i Bodø.
Vårt oppdragsnummer er 85250015.
Følgende er avtalt om meglers vederlag, og skal betales av selger:
Fastpris 25 000 inkl. mva
Elektroniske signeringer: 1 900,00
Foto/video/Drone : 5 500,00
Markedspakke standard: 18 900,00
Tilrettelegging: 8 500,00
Visninger/overtagelse: 2 500,00
Meglers vederlag er avtalt til ,
Dersom handel ikke kommer i stand eller oppdraget sies opp, har oppdragstaker krav på rimelig vederlag for medgått tid/utført arbeid og avtalte utgifter (utgifter til påløpte visninger, innhenting av opplysninger, markedspakke og tilrettelegging), samt eventuelle utlegg. Alle priser er inkl. mva.
Meglerforetaket mottar betaling for tilleggstjenester som tilbys i sammenheng med eiendomshandelen. Dette gjelder blant annet strømleverandører, boligkjøperprodukter, boligalarm o.l.). For ordens skyld gjøres det oppmerksom på at Hjem.no eies av eiendomsmeglingsforetakene og oppdragstaker kan ha en mindre aksjepost i eierselskapet Bomega AS.
Ansvarlig megler er Ole Østensen / +47 97 52 77 21 / ole.ostensen@partners.no.
Oppdragstakers forretningsadresse er Postboks 213, 8001 BODØ. Org. nr. 927102234.