H202

Nybygg

4

H202, 7160 BJUGN
Nøkkelinfo
Pris
4 990 000,-
Omkostninger
25 590,-
Totalpris inkl. omkostninger
5 015 590,-
Totalpris ekskl. omkostninger
4 990 000,-
Felleskostnader
1 000,-per mnd
Eiendomstype
Leilighet
Eierform
Eierseksjon
Soverom
3
Antall rom
4
Bruksareal
100m2
Internt bruksareal
93.6m2
Eksternt bruksareal
6.4m2
Terrasse-/balkongareal
15.9m2
FINN-kode
437636688