• Kjøpe
  • Selge
  • Kontorer
  • Om Partners
  • Kontakt oss
Partners Logo
© 2026 All rights reserved.InstagramLinkedin
Kjøpe
  • Eiendommer
  • Fritidsboliger
  • Nybygg
  • Næring
  • Boligvarsling
Selge
  • Verdivurdering
  • Pristilbud
  • Salgsprosessen
  • Nybygg / utbygger
Kontorer
  • Finn megler
  • Alle kontorer
Om Partners
  • Om oss
  • Administrasjonen

Kontakt

  • Kontakt oss
  • Personvern
Personvern© 2026 All rights reserved.

Få drømmeboligen rett i innboksen!

Gjør boligjakten enklere med vår boligvarsling. Legg inn dine ønsker – vi sier fra så snart en eiendom som matcher dine kriterier legges ut for salg. Raskt, enkelt og helt gratis.

Prisantydning

Kr.
Kr.

Størrelse

m2
m2

Soverom

Område

logo
Grønland / Sentrum / Bjørvika

Rubina Ranas gate

Fasiliteter
Moderne
Sentralt
Parkering
Vaktmestertjeneste
Bredbånd
Lademulighet

Gode parkeringsplasser i moderne, oppvarmet garasjeanlegg med sentral beliggenhet | Infrastruktur til elbillading

Grønland / Sentrum / Bjørvika
Rubina Ranas gate, 0190 Oslo
Gi budKomplett SalgsoppgaveBudvarselBe om salgssum
Beskrivelse
To garasjeplasser selges i De Nye Grønlandskvartalene Garasjesameie.

Én parkeringsplass utgjør ideell andel 1/318 i De Nye Grønlandskvartalene Garasjesameie.

Plassene selges separat. Omkostninger og betingelser gjelder pr. plass.

Flott garasjeanlegg med sentral plassering: Disse parkeringsplassene ligger i Grønlandskvartalene ved Teaterplassen, Rubina Ranas gate / Mandalls gate / Platous gate. Garasjeanlegget har nedkjørsel fra Rubina Ranas gate og fra Platous gate. Nærmeste innkjøring er fra Rubina Ranas gate.

Garasjeanlegget ble oppusset i 2025.

Garasjeanlegget består av ca 450 garasjeplasser.

Det moderne garasjeanlegget har fasiliteter som vaktmester- og vektertjenester, bredbånd/internett, app- og fjernkontroll for åpning, årlig rengjøring, infrastruktur for elbillading med mer.
Translate to English
Presentert av
Jørgen Traran Åkerland
Partner / Eiendomsmegler MNEF
95 47 76 32
jta@schalapartners.no
Schala
Presentert av
Jørgen Traran Åkerland
Partner / Eiendomsmegler MNEF
95 47 76 32
jta@schalapartners.no

Bestill komplett salgsoppgave

Klikk her

La oss ta jobben for deg

Går du med planer om å selge - ta kontakt med en av våre meglere for en uforpliktende prat.

Bestill verdivurdering
Nøkkelinfo
Prisantydning
485 000,-
Omkostninger
13 478,-
Totalpris inkl. omkostninger
498 478,-
Totalpris ekskl. omkostninger
485 000,-
Felleskostnader
625,-per mnd
Eiendomstype
Parkeringsplass
Eierform
Selveier
Byggeår
2006
Soverom
1
Tomtetype
Eiet tomt
Tomteareal
15254m2
FINN-kode
445895429
Visninger

Vi oppfordrer til å benytte visningspåmelding, dette sikrer god oppfølging fra megler. Ta gjerne kontakt med megler i forkant av visning dersom du har spørsmål. Husk å lese salgsoppgaven før visningen. Velkommen!

Meld deg på visning
Visninger

Vi oppfordrer til å benytte visningspåmelding, dette sikrer god oppfølging fra megler. Ta gjerne kontakt med megler i forkant av visning dersom du har spørsmål. Husk å lese salgsoppgaven før visningen. Velkommen!

Meld deg på visning
Kontakt

Jørgen Traran Åkerland

Partner / Eiendomsmegler MNEF

95 47 76 32jta@schalapartners.no
Bestill verdivurdering
Informasjon
Økonomi
Prisantydning: 485 000,-Omkostninger
  • Dokumentavgift (forutsatt salgssum: 485 000,-)12 120,-
  • Pantattest kjøper268,-
  • Tingl.gebyr pantedokument545,-
  • Tingl.gebyr skjøte545,-
Omkostninger totalt 13 478,-Totalpris ink. omkostninger 498 478,-

NB: Regnestykket forutsetter at det kun noteres en låneobligasjon og at eiendommen selges til prisantydning.

Eiendommen
Beskrivelse
To garasjeplasser selges i De Nye Grønlandskvartalene Garasjesameie.

Én parkeringsplass utgjør ideell andel 1/318 i De Nye Grønlandskvartalene Garasjesameie.

Plassene selges separat. Omkostninger og betingelser gjelder pr. plass.

Flott garasjeanlegg med sentral plassering: Disse parkeringsplassene ligger i Grønlandskvartalene ved Teaterplassen, Rubina Ranas gate / Mandalls gate / Platous gate. Garasjeanlegget har nedkjørsel fra Rubina Ranas gate og fra Platous gate. Nærmeste innkjøring er fra Rubina Ranas gate.

Garasjeanlegget ble oppusset i 2025.

Garasjeanlegget består av ca 450 garasjeplasser.

Det moderne garasjeanlegget har fasiliteter som vaktmester- og vektertjenester, bredbånd/internett, app- og fjernkontroll for åpning, årlig rengjøring, infrastruktur for elbillading med mer.
Nyttig informasjon
Garasjeplassene selges separat. Omkostninger og betingelser gjelder pr. plass.

Styret minner om vedtektenes plikt for seksjonseierne å holde seg oppdatert og flytte bilene ved behov.

Salg: Ved salg av garasjeplass selges en ideell andel av garasjesameiet tilsvarende eierbrøk. Det er 318 garasjeplasser, og en garasjeplass utgjør således 1/318. Juridiske eiere kan eie opptil 3 garasjeplasser.

Rengjøring:
Garasjen rengjøres en gang i året, normalt på våren. Styret minner om plikten til å flytte kjøretøyet denne dagen.
Styret minner om vedtektenes plikt for seksjonseierne å holde seg oppdatert. Kjøretøy som ikke er flyttet VIL bli tauet bort for eiers kostnad og risiko. Tauingsfirma er Oslo Kranbilservice tlf: 91543000.

Carportåpner:
Dette må bestilles gjennom Oslo Låsservice. Fyll ut skjemaet på https://www.oslolasservice.no/bestill-adgangsbrikker. Merk at kun oppførte eiere kan bestille nøkkelbrikke. Oslo Låsservice verifiserer dette med vår forretningsfører OBF.
Det er kun plasseier til garasje som kan bestille nøkler, eventuelle leietakere må henvende seg til plasseier.

Mobiltelefon kan brukes som carportåpner ved å registrere seg på hjemmesiden til Mobile Gate Control Services, www.mgcs.no. Dette er et supplement til nøkkel/ carportåpner og betales av den enkelte bruker direkte. Ordningen
administreres av MGCS, som er avhengig av oppdaterte lister over eiere av p-plasser for å ivareta sikkerheten. Styret anbefaler bruk av mobiltelefon som carportåpner.
Fjernkontroll til porten i Platous gate og Rubina Ranas gate kan kjøpes hos Portspesialisten ved å sende en bestilling pr e-post til portspesialisten@gmail.com eller pr telefon 977 60 560, og samtidig oppgi fjernkontrolltype HSE 4 BS. Åpner
vil da bli sendt per post. Fjernkontrollen programmeres av vaktmester.

Omdisponering:
Garasjesameie kan fastsette nærmere bruksregler for garasjene og kan også foreta omdisponeringer av garasjeplasser så fremt dette ikke blir til vesentlig ulempe for noen av garasjeeierne. Omdisponeringen tar først og fremst sikte på å legge til rette for eventuelle fysiske handikap hos bruker av garasje som krever større garasjeplass enn den brukeren opprinnelige har.

DNG Næring: DnG Garasje deler innkjørslene med DNG Næring sine areal, og samarbeider om større vedlikeholdsoppgaver, slik som feiing og vedlikehold av garasjeportene.
Innhold
Kvaliteter/fasiliteter
SIKKERHET: Sameiet har inngått avtale med Proff Security om vektertjeneste. Sameiet har avtale med Oslo Kranbilservice (tlf 915 43 000) vedr. bortauing av feilparkerte biler, ref. årsberetningen for 2017.

VAKTMESTER OG RENHOLD: Sameiet har avtale om vaktmestertjeneste med Vaktmester Andersen AS. Vaktmester
ivaretar oppgavene knyttet til løpende vedlikehold m.m.

Sameiet har avtale med PROTEGIT om vektertjenester.  PROTEGIT kan kontaktes på telefon 23626262 hele døgnet.

ELBILLADING: Det er mulighet å installere ladeboks for elbillading på parkeringsplass. Kontakt styret for informasjon rundt leverandør og kostnader knyttet til installasjonen og drift av elbillader.

BREDBÅND: Sameie har avtale med telenor som inkluderer bredbåndstjenester. Elbilbrukere kan benytte seg av gjestenettverket i garasjeanlegget.
Tomt
Areal: 15254 kvm. Eierform: Eiet tomt
Felleskostnader
625 pr. mnd. Felleskostnader p-plass - halvårlig (forfall hver 6. md, kr. 3752,- juli 2025). felleskostnader 3752,- / 6 måneder = 625,33,- månedlige felleskostnader.

Garasjesameiets kostnader fordeles pr. enhet. Eierne av garasjeandelene faktureres direkte av forretningsfører, og betalingen skjer til garasjesameiets konto.
Formuesverdi
Formuesverdien fastsettes av Skatteetaten etter beregningsmodell som tar hensyn til om boligen er en såkalt «primærbolig» (der boligeieren er folkeregistrert bosatt) eller «sekundærbolig» (alle andre boliger man måtte eie). Formuesverdien for primærboliger vil utgjøre 25 % av den beregnede kvadratmeterprisen multiplisert med boligens areal. For sekundærboliger vil formuesverdien utgjøre 100% av den beregnede kvadratmeterprisen multiplisert med boligens areal (sats pr. 2023). Se http:/www.skatteetaten.no for nærmere informasjon.
Eiendomsinfo
Forkjøpsrett
Ja. Beboere tilknyttet De nye Grønlandskvartalene har forkjøpsrett ved overdragelser, så fremt parkeringsplassen ikke følger leiligheten, jf vedtektenes § 6.1.
Tomt
Areal: 15 254 kvm, Eierform: Eiet tomt
Årsmøte
Iht. garasjesameiets årsmøte fra 29.04.2025:
5.1 Forslag fra styret om rehabilitering av garasjeanlegget:
Som det framgår av beskrivelsen i årsmelding samt at det har vært tema på årsmøter de siste 5 år foreslår styret å iverksette utbedringsprogrammet som beskrevet. Det er innhentet tilbud fra 3 leverandører: Vi hadde avklaringsmøter med de to laveste som lå forholdsvis likt. Bedre Blokk as ledet avklaringsmøtene fra hvilke det ble skrevet protokoll. Det tredje firmaet var markert mye høyere. Avklaringsmøtene resulterte i oppdaterte tilbud hvor det firmaet som lå lavest med ca. kr. 200 000 hadde såpass mange forbehold som ville tilsi økte kostnader for oss at vi har landet på å innstille på at oppdraget gis til: Firmaet som har den gunstigste prisen, Norsk Epoxy AS.

Se vedlegg for nærmere beskrivelse av tilbudet.

Det som ikke er med på dette tilbudet, er timesarbeid knyttet til utbedring saltinntrenging betong , bortmeislig og påstøp. Heller ikke er sliping av rust på bærebjelker i U1 og U2 med samt reetablering av ny brannsikring. Det kan også bli mer omfattende arbeider med avløpsrenne fra nedkjøring Platousgate og framover mot pumpe enn beskrevet. Styret anbefaler derfor en budsjettramme på kr. 8 000 000 inkl. mva for å dekke opp dette og annet uforutsett. Vi har en fordelingsnøkkel med Næring As som må avklares
før årsmøtet knyttet til andel dekking av utgifter. Ved utsendelse av dette budsjettframlegget tas det utgangspunkt i en ramme på 8 mill.

Forslag til vedtak: Det tas til orientering at DNG Garasjesameie...
1. Iverksetter arbeidene som beskrives i rapporter fra Utne Prosjekt og Bedre Blokk as.
2. bestiller arbeidene til utførelse fra Norsk Epoxy as

Vedtak: Det ble så enstemmig vedtatt at DNG Garasjesameie
Iverksetter arbeidene som beskrives i rapporter fra Utne Prosjekt og Bedre Blokk AS..
1. iverksetter arbeidene som beskrives i rapporter fra Utne Prosjekt og Bedre Blokk as.
2. bestiller arbeidene til utførelse fra Norsk Epoxy AS

5.2) Forslag fra styret om innkreving av midler for å finansiere rehabilitering av garasje: DNG Garasjesameie innkrever inntil kr. 8 000 000 som ekstrakapital fra de 318 plassene samt næring. Endelig innkreving avpasses utfra fordeling på Næring as med henblikk på et lavere beløp pr. plass. Styret foreslår at det kreves inn kr 24 000,- pr plass over felleskostnadene for finansiering av rehabilitering av garasjeanlegget iht. sak 4.1. Midlene kreves inn ved fakturering 15.06.2025. Dersom det ved prosjektets slutt er noen midler igjen, vil dette benyttes til fremtidig vedlikehold. Forslag til vedtak: Det vedtas kapitalinnhenting på kr 24 000,- pr plass for finansiering av rehabilitering av garasjeplassene med forfall 15.06.2025.
Vedtak: Forsalget ble enstemmig vedtatt

5.3 Forslag fra styret om valg av revisor:
Blåberg AS tilbyr revisjon av TDe Nye Grønlandskvartalene Garasjesameie for kr 8 000 eks mva i årlig revisjonshonorar. Prisen blir justert årlig med konsumprisindeksen. Selskapet drives av Steinar Arild Loven, som er statsautorisert revisor. Forslag til vedtak: Blåberg AS ved Steinar Arild Loven velges som revisor iht. tilbud.
Vedtekter: Forslaget ble enstemmig vedtatt.
Greit å merke seg
All ferdsel i garasjeanlegget og nedkjørsel skal skje hensynsfullt og slik at annen ferdsel ikke unødig hindres og slik at skade ikke forvoldes. Det er ikke tillatt å parkere på veiene i garasjeanlegget.

Anlegget skal kun benyttes til parkering.

Maks høyde i parkeringshuset er 210 cm, men det er varslet om utfordringer med å komme ned i parkeringshuset via nedkjørselen i Rubina Ranas gate hvis bilen er nøyaktig 210 cm høy.

Styreleder: Per-Gunnar Kung Skotåm
Adresse: Rubina Ranas gate 10
Postnr/-sted: 0190 OSLO
E-post: dng.garasje@gmail.com
Offentlige forhold
Regulering
Eiendommen er regulert til byggeområde for bolig, forretning, bevertning, hotell/allm. nyttig formål (kultur) etter bestemmelsene i S-4095 datert 09.06.2004. For ytterligere opplysninger om regulering, vennligst ta kontakt med megler.
Konsesjon / Odel
ERKLÆRING OM KONSESJONSFRIHET:
Ved salg må kjøper fylle ut erklæring om konsesjonsfrihet ved erverv av fast eiendom, skjema LDIR-360 B. Skjemaet må krysses av på pkt 1, 2, 10 og 5 om bebygd eiendom under 100 dekar og uten dyrket jord. Kommunens stempel må foreligge ved innsendelse til tinglysing. Skjemaet kan leveres hos Plan- og Bygningsetatens besøksadresse: Vahls gate 1, 0187 Oslo. Plan- og Bygg sender deretter videre til Kartverket.
Vedtekter
Vedtekter for DE NYE GRØNLANDSKVARTALENE GARASJESAMEIE følger vedlagt.

Den enkelte andelseier blir ikke medlem av Garasjesameiet, men utøver sin eierrådighet ved ugjenkallelig fullmakt til årsmøtet/generalforsamlingen i det eierseksjonssameie/borettslag andelseieren har sin bolig. Disse eierseksjonssameier/borettslag er benevnt nedenfor under punkt 3.1. Dersom andelseieren ikke har bolig i en av de eierseksjonssameier/borettslag som er nevnt under punkt 3.1 nedenfor, er andelseieren forpliktet av de vedtak som fattes av garasjesameiets medlemmer benevnt i punkt 3 i disse vedtekter.

Punkt 3 Medlemmer, punkt 3.1:
Medlemmer av garasjesameiet er:
Teaterkvartalet Bygg 2 Sameie Gnr 230 bnr 263 Mandalls gate 16-18
Teaterkvartalet Bygg 3 Sameie Gnr 230 bnr 271 Platous gate 31-33
Mandalls gate 10 Sameie Gnr 230 bnr 442 Mandalls gate 10
Sameie Teaterkvartalet Bygg 5 Gnr 230 bnr 449 Mandalls gate 12
Sameie Teaterkvartalet Bygg 6 Gnr 230 bnr 451 Mandalls gate 14
Sameie Teaterkvartalet Bygg 7 Gnr 230 bnr 321 Platous gate 29
Sameiet Teaterkvartalet Bygg 8 Gnr 230 bnr 440 Rubina Ranas gate 1-3
Borettslaget Teaterkvartalet Bygg 9 Gnr 230 bnr 441 Rubina Ranas gate 5
Borettslaget Teaterkvartalet Bygg 10 Gnr 230 bnr 450 Rubina Ranas gate 7
Rubina Ranas gate 9 Sameie Gnr 230 bnr 452 Rubina Ranas gate 9
Sameiet Teaterkvartalet Bygg 12 Gnr 230 bnr 459 Rubina Ranas gate 6 - 8
Teaterkvartalet Bygg 13 Sameie Gnr 230 bnr 460 Rubina Ranas gate 10 - 12
Teaterkvartalet Bygg 14 Sameie Gnr 230 bnr 461 Rubina Ranas gate 14
DnG Næring AS Gnr 230 bnr 276

Fordeling og overføring av parkeringsplasser:
Eierbrøken for den enkelte garasje er fastsatt med det samlede antall parkeringsplasser som nevner. Eierandelen kan som hovedregel bare overføres sammen med den eiendom (eierseksjon/borettslagsleilighet) som overføres. Dersom garasje ønskes overdratt uten i sammenheng med overdragelse av eierseksjon/borettslagsleilighet skal følgende gjelde: Dersom garasjeplassen avtales solgt til personer som ikke er eier av bolig i medlemmenes eierseksjonssameier/borettslag, har eiere av bolig i medlemmenes eierseksjonssameier/borettslag rett til å kjøpe garasjeplassen før andre. Selgeren forpliktet til å meddele salget, herunder alle vilkår for salget så som kjøpesum, overtagelse mv. til styret hos det enkelte medlem. Styret hos det enkelte medlem orienterer sine egne eierseksjonseiere/borettshavere om at salg av garasjeplass er avtalt og med frist til å gjøre forkjøpsrett gjeldende innen 3 uker fra melding om salg er sendt til styret. Dersom flere enn en eierseksjonssameier/borettshaver ønsker å kjøpe garasjen avgjøres salget ved loddtrekning. Dersom ingen eierseksjonssameier/borettshaver ønsker å kjøpe garasjen har selgeren rett til å gjennomføre sin kjøpsavtale med utenforstående. Selgeren er i så fall forpliktet til å gjøre disse vedtekter til en del av kjøpsavtalen. Det er ikke anledning for juridiske eiere å inneha mer enn maksimalt 3 andeler i garasjesameiet. Dette gjelder fra vedtaket gjøres og fremover i tid. Det har ikke tilbakevirkende kraft.
Forsikring
Protector Forsikring ASA Polisenummer: 1439490.5.1
Diverse
Boligselgerforsikring
Kan ikke tegnes ved salg av garasjeplass (salg av ideell andel i garasjesameie).
Boligkjøperpakke / Boligkjøperforsikring
Kan ikke tegnes ved kjøp av garasjeplass (kjøp av idell andel i garasjesameie).
Budgivning
Vi oppfordrer alle til å lese Forbrukerinformasjon om budgivning før bud inngis. Alle bud og budforhøyelser skal inngis skriftlig til megler. I tillegg er megler pålagt å innhente gyldig legitimasjon og signatur fra budgiver før bud kan formidles til selger.

Kravet til legitimasjon og signatur er oppfylt for budgivere som benytter Bank-ID og vi oppfordrer derfor alle til å gi bud elektronisk ved å benytte GI BUD knappen på eiendommens hjemmeside på Partners.no. Eventuelle forhøyelser kan sendes ved å svare direkte på mottatt sms fra meglers system, til megler per e-post eller SMS: 95 47 76 32 . Alle budforhøyelser skal bekreftes av megler.

For at budene skal kunne bli behandlet og videreformidlet skriftlig til alle involverte parter, må alle bud ha en tilstrekkelig lang akseptfrist, jf. eiendomsmeglingsforskriften § 6-3. Selger må også skriftlig akseptere budet før aksept kan formidles til budgiver.

Det gjøres oppmerksom på at budgiver også vil være den som vil stå som kjøper av eiendommen. Dersom man etter at bud er akseptert ønsker å endre hvem som skal stå som eier, forutsetter dette at selger godkjenner en slik endring. Alle involverte parter skal signere kjøpekontrakt og er solidarisk ansvarlig for kjøpet frem til oppgjør er gjennomført.
Overtagelse
Kan overtas fortløpende.
Diverse
Meglerforetaket oppfordrer evt. budgivere til å lese gjennom fullstendig prospekt/salgsoppgave med vedlegg.
Lov om hvitvasking
Eiendomsmeglingsforetak plikter etter lov om hvitvasking å gjennomføre kontrollhandlinger knyttet til kjøper og selgers identitet og forhold knyttet til gjennomføringen av handelen. Dette omfatter også opplysninger om kundeforholdets formål og tilsikrede art. For kjøper må kontroll av legitimasjon skje senest ved inngåelse av kontrakt. Signering med bankID er regnet som gyldig legitimasjonskontroll. Ved oppdrag hvor juridiske personer (selskap) er part må eiendomsmegler også gjennomføre kontroll av hvilke fysiske personer som kontrollerer selskapet (reelle rettighetshavere). Dersom megler ikke klarer å gjennomføre pålagte kundetiltak må megler avvise kunden og oppdraget. Megler har også plikt å melde forhold som ikke er avklart og fremstår som mistenkelige til Økokrim. Megler kan også i enkelte tilfeller har plikt til å stanse gjennomføringen av handelen.

Eiendomsmegler plikter å gjennomføre undersøkelser av kjøpers egenkapital og eventuelt andre forhold knyttet til kjøper. Den delen av kjøpesummen som er egenkapital skal innbetales fra kjøpers konto i norsk finansinstitusjon.
Salgsbetingelser
Garasjesameiets vedtekter er gjeldende. Kjøper bes sette seg inn i garasjesameiets vedtekter.
Avhendingsloven
Frivillig salg av fast eiendom reguleres av Lov om avhending av fast eiendom av 3. juli 1992 nr. 93.
Finansiering
Vi har løpende kontakt med finansinstitusjoner som kan tilby lån med konkurransedyktige betingelser. Hvis ønskelig formidler vi gjerne kontakt.
Heftelser
Kommunen har legalpant som sikkerhet for betaling av kommunale avgifter. Pantet følger av "Lov om pant" og skal ikke tinglyses. 

På eiendommen kan det være tinglyst erklæringer/avtaler som for eksempel rett til kommunen til å anlegge vann- og kloakkledninger inkl. reparasjon av disse, bestemmelser om bebyggelsen, gjerder, vei og adkomstrettigheter. Disse erklæringene/avtalene vil følge eiendommen ved salg, og kan ikke slettes. For nærmere informasjon om dette gjelder denne eiendommen, se oversikten over tinglyste heftelser. Dersom det ønskes mer informasjon, ta kontakt med megler.
Adresse og matrikkel
Rubina Ranas gate, 0190, Oslo, Gnr. 530 bnr. 1 orgnr. 990819092 i Oslo kommune
Oppdragsnummer
17-26-0003
Meglers vederlag
Om meglers vederlag er det avtalt fast pris.

Ansvarlig megler: Jørgen Traran Åkerland
Vedlegg til salgsoppgave og kjøpekontrakt
Vedlagt i salgsoppgaven foreligger det reguleringsbestemmelser med kart. Alle interessenter oppfordres til å sette seg inn i fremlagte dokumenter før bud inngis. Ta gjerne kontakt med megler dersom du ønsker utlevert dine egne kopier av dokumentene.

Det gjøres oppmerksom på at Schala & Partners Carl Berner sine standard kjøpekontrakter blir benyttet i handelen, dersom det ikke avtales noe annet før handel har kommet i stand.
Behandling av personopplysninger
Det gjøres oppmerksom på at foretaket behandler personopplysninger og all behandling skjer iht. personvernregelverket. Meglerforetaket behandler kun personopplysninger som er nødvendig for å gjennomføre oppdraget. Det gjøres oppmerksom på at vi deler dine personopplysninger med offentlige myndigheter i den utstrekning det er nødvendig og med virksomheter som tilbyr tjenester for gjennomføring av oppdraget. For mer informasjon se personvernerklæring på www.partners.no.
Vedlegg
Prospekt Rubina Ranas gate