Partners Eiendomsmegling, Gjøvik

Storgata 10 2806 Gjøvik

Partners Eiendomsmegling, Gjøvik er din lokale eiendomsmegler i Gjøvik og har bred erfaring med eiendomsmegling i området. Vi hjelper deg med både kjøp og salg av bolig. Klikk på eiendommer for å se hvilke boliger vi har til salgs, eller be om verdivurdering av din bolig.

16
ANSATTE

Eiendomsmeglerfullmektig
Marianne Bergseng

970 43 205

marianne@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF / Partner
Trine Grini

970 37 811

trine@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Daglig leder
Jøran Martinsen

902 28 192

Joran.martinsen@gobb.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmeglerfullmektig
Sara Hichour

406 32 044

sara@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF / Partner
Runa Skumlien

958 57 804

runa@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF / Partner
Caroline Svensrud

952 87 057

caroline@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Faglig leder / Advokat
Ida Helene B. Balke

990 20 579

balke@lohnekrokeide.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF / Partner
Silje F. Aandalen

993 08 546

silje@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF
Ida Sommerfelt Hjelmtvedt

918 30 041

ida@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF
Mette Aa. Sivesind

975 26 254

mette@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF
Ole Kristian F. Taralrud

959 05 770

ok@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF / Partner
Kristian Løkken

480 93 829

kristian@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF / Partner
Silje A. Enger

950 09 940

sa@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING

81
EIENDOMMER

LA OSS TA JOBBEN FOR DEG

Går du med planer om å selge - ta kontakt med en av våre meglere for en uforpliktende prat.

Bestill verdivurdering