ASK & Partners, Sarpsborg

St. Marie gate 112

ASK & Partners, Sarpsborg er din lokale eiendomsmegler i Sarpsborg og har bred erfaring med eiendomsmegling i området. Vi hjelper deg med både kjøp og salg av bolig. Klikk på eiendommer for å se hvilke boliger vi har til salgs, eller be om verdivurdering av din bolig.

10
ANSATTE

Eiendomsmegler
Monica Aronsen

928 06 399

monica@gpartners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmeglerfullmektig
Emilie Andersen

917 33 855

emilie@gpartners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler / Partner
Jonas Bergtun

993 13 654

bergtun@gpartners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler / Fagansvarlig
Karianne Westby Jensen

477 00 214

karianne@gpartners.no

VERDIVURDERING
Medhjelper / Backoffice
Elin Olsen Prestegaard

986 66 636

elin.prestegaard@gpartners.no

VERDIVURDERING
Medhjelper / Trainee
Pia Madelen Andersen

482 20 273

pia@gpartners.no

VERDIVURDERING
Daglig leder / Partner / Eiendomsmegler
Jonas Nikolai Grimsøen

412 68 891

jonas.nikolai.grimsoen@gpartners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler / Partner
Sondre Lien

459 19 579

sondre@gpartners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler / Partner
Heine Kristoffer Aas

951 29 058

heine@gpartners.no

VERDIVURDERING
Meglerkoordinator
Joakim Furulund

476 41 249

joakim.furulund@gpartners.no

VERDIVURDERING

44
EIENDOMMER

LA OSS TA JOBBEN FOR DEG

Går du med planer om å selge - ta kontakt med en av våre meglere for en uforpliktende prat.

Bestill verdivurdering