Leinæs & Partners, Stavern

Verftsgaten 2 3290 Stavern

Leinæs & Partners, Stavern er din lokale eiendomsmegler i Stavern og har bred erfaring med eiendomsmegling i området. Vi hjelper deg med både kjøp og salg av bolig. Klikk på eiendommer for å se hvilke boliger vi har til salgs, eller be om verdivurdering av din bolig.

7
ANSATTE

Eiendomsmegler / Fagansvarlig
Marius Strøm Grønn

454 04 009

marius@leinaes.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmeglerfullmektig
Camilla Bjaaland

971 98 769

camilla@leinaes.no

VERDIVURDERING
Daglig leder / Eiendomsmegler / Partner
Kristin Sundling

959 20 952

kristin@leinaes.no

VERDIVURDERING
Medhjelper Oppgjør
Wenke Hvaal

922 80 680

wenke@leinaes.no

VERDIVURDERING
Advokat, Megler, Partner
Knut Leinæs

920 53 533

knut@leinaes.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmeglerfullmektig
Martin Larsen Sundet

949 87 529

martin@leinaes.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler / Partner
Cecilie Moe

932 43 767

cecilie@leinaes.no

VERDIVURDERING

63
EIENDOMMER

LA OSS TA JOBBEN FOR DEG

Går du med planer om å selge - ta kontakt med en av våre meglere for en uforpliktende prat.

Bestill verdivurdering