Leinæs & Partners

Dr. Holmsvei 3, 3251 Larvik

Leinæs & Partners er din lokale eiendomsmegler i Larvik. Vi har eget kontor i Stavern og er dermed tett på markedet også i Brunlanes. Vi hjelper deg med salg og kjøp av bolig og fritidsbolig. Klikk på eiendommer for å se hvilke boliger og fritidsboliger vi har til salgs i Larvik og Stavern, eller be om verdivurdering av din bolig eller fritidsbolig.

9
ANSATTE

Eiendomsmegler MNEF
Anders Fremmerlid Glasø

928 59 958

anders@leinaes.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF / Partner
Kristin Sundling

959 20 952

kristin@leinaes.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler / Partner
Cecilie Moe

932 43 767

cecilie@leinaes.no

VERDIVURDERING
Daglig leder / Eiendomsmegler MNEF / Partner
Thomas Østmo

959 94 044

thomas@leinaes.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler
Martin Sundet

949 87 529

martin@leinaes.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF
Tori Fremmerlid Glasø

975 33 403

tori@leinaes.no

VERDIVURDERING
Partner / Advokat / Eiendomsmegler
Knut Leinæs

920 53 533

knut@leinaes.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmeglerfullmektig
Camilla Bjaaland

971 98 769

camilla@leinaes.no

VERDIVURDERING
Medhjelper Oppgjør
Wenke Hvaal

922 80 680

wenke@leinaes.no

VERDIVURDERING

30
EIENDOMMER

Filter

LA OSS TA JOBBEN FOR DEG

Går du med planer om å selge - ta kontakt med en av våre meglere for en uforpliktende prat.

Bestill verdivurdering