Partners Eiendomsmegling

Øvre Torvgt 28, 2806 Gjøvik

Partners Eiendomsmegling er din lokale eiendomsmegler i Gjøvik, Land og Toten-regionen, og har bred erfaring med eiendomsmegling i området. Klikk på «eiendommer» for å se hvilke eiendommer vi har til salgs i området, eller be om en verdivurdering av din nåværende eiendom.

18
ANSATTE

Partner / Medhjelper / Oppgjørsmedarbeider
Nina Hellenæs

958 35 467

nina@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Daglig leder
Jøran Martinsen

902 28 192

Joran.martinsen@gobb.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF / Partner
Silje F. Aandalen

993 08 546

silje@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Salgsleder / Partner / Eiendomsmegler
Runi Bjerke

995 52 626

runi@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Partner / Eiendomsmegler MNEF
Sara Hichour

406 32 044

sara@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF / Partner
Caroline Svensrud

952 87 057

caroline@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF / Oppgjørsansvarlig
Mette Aa. Sivesind

975 26 254

mette@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Oppgjørsmedarbeider
Eva Helen Perjord

489 99 127

eva.perjord@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Partner / Eiendomsmegler MNEF
Gry Monica Brovold

958 45 815

grymonica@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF
Ida Sommerfelt Hjelmtvedt

918 30 041

ida@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmeglerfullmektig
Marianne Bergseng

970 43 205

marianne@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF / Partner / Oppgjørsmedarbeider
Runa Skumlien

958 57 804

runa@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Partner / Eiendomsmegler MNEF
Gunnar Putten

992 25 656

gunnar@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Faglig leder / Advokat
Ida Helene B. Balke

990 20 579

balke@lohnekrokeide.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF / Partner
Kristian Løkken

480 93 829

kristian@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF / Partner
Trine Grini

970 37 811

trine@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING

99
EIENDOMMER

Filter

LA OSS TA JOBBEN FOR DEG

Går du med planer om å selge - ta kontakt med en av våre meglere for en uforpliktende prat.

Bestill verdivurdering